Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan segítsek a menstruációs...

Hogyan segítsek a menstruációs fájdalmaimon? Gyógyszeren kívül?

Figyelt kérdés
Sajnos nekem menstruáció előtt is,már kb 2 héttel erős hasigörcseim szoktak lenni. Nagyon sokat kinlodok így hasfájás téren. Illetve a lábam is egy oldalt fáj mindig tehát a jobb oldalon görcsöl mindig a hasam,és a jobb lábam is fájni szokott mellette. Menstruáció alatt pedig rengeteg verzesem van, és első két nap borzasztó fájdalmas. Ott is fáj nekem tehát a hüvelyem. Meg gyomorégés szokott mellette társulni mostanában,és innen tudom hogy megfog jönni. Nem szültem még nem is szexeltem még soha. Szűz vagyok. Mit tehetnék hogy ez változzon? Mármint az erős fájdalmakra gondolok,amik már jóval előbb jelentkeznek mint a menzesz.Mert hiába mentem orvoshoz, igaz nem ezzel a problémával de két orvosnál is voltam akkor sem foglalkoztak velem. Olyan gyógyszert írt az egyik ami befolyásolta a menzeszt sokkal előbb megjött mint kellett volna. Meg olyan gyógyszert írt amit szűzen nem lehet használni. Meg megkérdezte szültem e már gyereket mikor előtte saját szemével látta a monitoron hogy szűz vagyok. A másik meg gyógyszert sem írt, azt mondta fürödjek betadinos vízben ha fáj a hasam
2022. márc. 8. 11:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Es te megtagadtad a kezelest, mert azzal se vagy tisztaban, hogy a szuzhartyadon van egy kib@szott lyuk es siman lehet kupot hasznalni anelkul, hogy elszakitanad?

Te tenyleg ennyire hulye vagy?

Na meg ha meg el is szakadna (sporttol peldaul siman lehet), attol meg ugyanugy szuz vagy, mert nem szexeltel meg. Ezt se tudod, mi?

Hat akkor szenvedj tovabb :D

2022. márc. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt se értette, hogy a betadinos vizet nem a menstr.fájdalom miatt javasolta az orvos....
2022. márc. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

O is irta, hogy nem is emiatt ment orvoshoz, de azert nem foglalkoztak vele...

Nagy nehezen kell kihamozni azt is, hogy valami fertozese van/ volt, azt akartak kezelni, de o nem hajlando erre se :DD


Anyad ilyenkor hol van kerdezo? Ugy latszik, hogy fogni kell meg a kezed es be kell hogy menjen veled az orvoshoz is, mert egyedul egyelore ez meg neked nem megy.

Kerj segitseget tole.

2022. márc. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
13. Félő, hogy a kedves mamája sem jobb, mert ennek a mélysötétségnek valahonnan erednie kell...
2022. márc. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Kíváncsi lennék, hány éves ez a szűz.....


Lehet, hogy a szomszédos kérdést feltevő 35éves? :-D

2022. márc. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Meg ha jol ertem, volt egy hasi ultrahangod kerdezo, gondolom ezt nevezed te monitornak, amin az orvosnak latnia kellett volna azt, hogy szuz vagy.

Most javitsatok ki, ha tevedek, de hasi ultrahangon ez szerintem nem latszik, nyilvan megkerdezte. Na meg ez protokoll, mindig megkerdezik, ha uj orvoshoz mesz.

De igen, az orvos a hulye biztos :D

2022. márc. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

kb. olyan értelmes kérdés, mint "hogy segítsek a törött lábamon gipszelés nélkül"...


:-D

2022. márc. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
16: nyilván.... ha a kacsa nem tud úszni, akkor a víz a hülye! :D
2022. márc. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ijesztően ostoba vagy
2022. márc. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
1. válaszoló, azt a gyógyszert, amit szűzen nem lehet használni, úgy hívják: nyeles aszpirin 🤣
2022. márc. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!