Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vajon mi bajom lehet? Lehet...

Vajon mi bajom lehet? Lehet ezt orvosolni valahogy? Vagy ez már örökre így marad?

Figyelt kérdés
Covid időszak alatt kezdődött minden. Normális életet éltem mint bárki más. Semmi panasz semmi gond. KB. 1 éve vagy 1,5 kezdtem észrevenni azt, hogyha elmegyek itthonról nem érzem jól magam. Mehetek bárhova. Baratokhoz vagy vásárolni rosszullét fog el. Vagy akár ha valahol várakozni kell épp. Nem tudom miért. Akaratom ellenére felstresszelem magam annyira hogy sokszor olyan érzés kerülget mintha rosszul akarnék lenni, vagy elajulni. Izzadok, becsattan a fülem, szédülök, remegek meg ilyesmi. Ilyenkor meg mindig attól félek nehogy osszeessek valahol és elvigyen a mentő ezért ha ezt érzem mindenhonnan sietek ki. Azelőtt soha nem volt ilyen. Nyugodtan jártam mindenhova semmi bajom nem volt. Ha itthon vagyok akkor meg semmi bajom sincsen. Mi lehet a gond? Ezen mivel lehetne segíteni? Vagy lehet egyáltalán?!
2022. márc. 13. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elmész pszichológushoz. Pánok rohamod van, vagy agorafóbiád.
2022. márc. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pánikroham.
2022. márc. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
29%
Ezt csak a tested csinálja veled, nem kell komolyan venni. Pánikroham. Röhögj rajta egyet.
2022. márc. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam hogy véletlenül nem valami agyi problémám van ami bizonyos időszakokban bukkan elő? Volt már rá példa arra is hogy elmentem boltba és semmi sem jelentkezett nyugodtan tudtam vásárolni de ez 5 a 100hoz.
2022. márc. 14. 07:16
 5/5 anonim ***** válasza:
85%

De, igen, agyi problémád van. Pszichés.


És még most menj el vele pszichológushoz, ne járj úgy, mint exem, aki már egy film közben is pánikrohamot kapott és az határozta meg az életünket.

Folyamatosan rástresszelt és idővel semmi másból nem állt az életem, mint magyarázni neki, hogy jól van, ez csak pszichés, és mellesleg rhadtul örülnék, ha elmenne vele dokihoz vagy valami.

2022. márc. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!