Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erős szőrzetű csajok (akinek...

Erős szőrzetű csajok (akinek arcán is van szőr) nektek valahogy sikerült orvosolni a problémát?!

Figyelt kérdés
Voltam endokirnnel semmien hormonalis elvaltozasom nincs, se PCOS semmit nem lát és mégis kb szakállam van. Aki járt vagy jár hasonló cipőben és esetleg lát kiutat az alagútból az írjon már nekem pár sort ide vagy akár privátba! Köszönöm!!!!

2020. jún. 28. 18:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%
Gyanta
2020. jún. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Én csipesszel szedem, de gyantázni lehet, epilátor vagy végleges szőrtelenítő megoldásokat is érdemes keresni.
2020. jún. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Bár szakállam nincs, de erős szakmunkás bajszom van, szimplán leszedem gyantával 3 hetente kb. Vegyél arcra való gyantát, biztos "szakállal" is működik.
2020. jún. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
24%
De miért vagyunk ilyen selejt kis geecik?
2020. jún. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

De attól csak erősebb lesz

Én nem csinálnám.

Maradok csubakka

2020. jún. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
29%
Ne haragudj, de ha tényleg erős a szőrzeted, akkor keress másik orvost, mert biztos, hogy hormonális változások zajlanak. Labor volt?
2020. jún. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Természetesen volt labor. Hónapokig járkáltam kivizsgálásokra. 16-án megyek egy másik orvoshoz hátha tud nekem segíteni.
2020. jún. 29. 08:10
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
Remélem tud! Én is így voltam, négy orvosnál voltam. Mindnek elmondtam, hogy az előző orvos nem vett komolyan. Nálam pcos derült ki.
2020. jún. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
És mit kaptál rá? Abbamaradt az erős szőrösödés? Nálam nőgyógyász is kizárta a PCOS-t.
2020. jún. 29. 10:52
 10/11 anonim ***** válasza:
Menjél lézeres szőrtelenítésre, csak az a tuti. Nekem borzasztó volt az államon arcomon, és semmilyen hormonális, ír, pcos-em nem volt. Azóta csak pár szál nő, és évente egyszer megyek egy fenntartó kezelesre. Valószínű hogy anno a fogamzásgátló hatott így rám. De az, hogy magától elmulik, szerintem olyan nincs.
2020. jún. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!