Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem múlik el? Mit...

Miért nem múlik el? Mit ajánlotok mit használjak? Tobbi lent

Figyelt kérdés

Mit ajánlotok női bajokra? Lent a női részen fém szagom van. Tudjátok miután volt mensitek es utána kissé fémes szaga van a vaginátoknak.

Es nekem már hetek óta olyan. Mellé pedig néha van fehéres folyás ilyen fehér kremes állaga van. Mindkettőröl tudom hogy egyik sem normális.

Nem viszket meg semmi ilyen nem is fáj.

Még szűz vagyok.

És belimea hüvelytablettát használok még 1 szem van belőle de eddig alig hatott. Az a fémes szag még mindig megvan.



2022. márc. 13. 23:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A fehér folyás természetes, öntisztul a szerv. A fémes szagot nem tudom, de szerintem az sem baj.
2022. márc. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem. Én ugy tudtam hogy az a normális ha a folyás átlátszó. És ha fehér akkor az valami fertőzésre utalhat.

Köszönöm, még várok válaszokat:)

2022. márc. 14. 00:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Dehogy, a fehér folyás teljesen normális.
2022. márc. 14. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%

"Tudjátok miután volt mensitek és utána kissé fémes szaga van a vaginátoknak."


Mivel a vér hemoglobinból áll, ami szerves vas, ezért lehet

a fémes szag.

A ragacsos, tojásfehérjéhez hasonló folyás is lehet normális, akkor ilyen, amikor ovuláció van. Ez időpont előtt, és a környékén.


Próbáld ki a tejsavas hüvelykúpok valamelyikét, hogy helyreállítsa a hüvely normál ph-ját.

2022. márc. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!