Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sárgatest típusú petefészek...

Sárgatest típusú petefészek ciszta ebben az esetben is távozhat? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Utolsó mensim december 19-én kezdődött, majd januárban kiderült, hogy sajnos teherbe estem, védekezés mellett. A kapcsolatom 6 hónapja tart, elég friss még ahhoz, hogy bevállaljunk egy babát. Akármennyire is fájt, végül győzött a józan ész,nem tartottuk meg. 7 hetes voltam a műtétem idején. A műtét utáni kontrollvizsgálaton kiderült, hogy a bal petefészkemben van 1 db 4 cm-es ciszta, amit a doki első ránézésre az uh alapján sárgatest cisztának vélt, amiről ugye azt tudjuk, hogy a korai terhesség alatt a hormonok változása miatt jön létre, és kb a 10.hétig felszívódik. A kérdésem az lenne, hogy mivel az én esetemben terhesség megszakítás történt, ebben az esetben is képes felszívódni ez a típusú ciszta? Február 11-én volt a műtétem, már akkor is ott volt a ciszta, csak a doki elfelejtett tájékoztatni.😔 Ha nem szívódik fel, akkor lehetséges, hogy nem is ez a típusú cisztám van😐Tumormarker vizsgálat megtörtént, eredményt várjuk. Köszönöm szépen előre is, aki segíteni próbál.

2022. márc. 14. 12:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Nyilván felszívódik akkor is, ha abortuszod volt.
2022. márc. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!