Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet ez? És hogyan...

Mitől lehet ez? És hogyan mulasszam el itthon??

Figyelt kérdés
Hüvely gyulladásom szokott sajnos lenni. Inkább tavaj többször volt jellemzőbb,idén szerintem most az első(de nagyon remélem hogy nem az van most) rengeteget kell pisilnem,de rendesen ilyen nagyon színtelen,szürkés fehéres. Egy kis fehér folyásom is van. Illetve csíp egy picit,és ma reggel mikor fürödtem fájt is mikor oda értem. És hagyma/ fokhagyma szagú a hüvelyváladék. Szűz vagyok még viszont van barátom már kezdünk ott tartani h lefeküdjünk egymással,viszont én így nem merek. Orvosnál már voltam ezzel tavaj nyáron gyógyszert írt,de nm is múlt el,magatol szokott elmuúlni, de újra és újra kiújul. Mitől lehet ez?? Mi okozhatja a folytonos hüvelygyulladást? mikor szűz vagyok,alapból kivan zárva hogy fiútól kapjak el valamit,meg rendszeresen tisztálkodok. Többször is fürdök egy nap stb. Már egyébként régóta tart nekem ez csak sose csinál az orvos semmit kenetet sem vesz sosem, meg ha kérek idopontot hónapokra kapok amikor már esetleg elmúlt. ( Meg persze a hasam is szokott mellé fájni)
2022. márc. 17. 08:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Menjél másik orvoshoz. Kenetet kell venni és az eredmény alapján kezelni. Nem múlik el magától. Lehet fertőzés, akkor is ha szűz van. Nem csak szextől lehet.
2022. márc. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!