Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késhet a menstruációm azért,...

Késhet a menstruációm azért, mert covidos voltam februárban?

Figyelt kérdés

Néha-néha elfordul néhany napos késés, sőt 6 éve egyszer 2 hónapig nem jött meg, de nem találtak semmi okot rá, azzal indokolta a doki, hogy nyáron a nagy hőség miatt előfordulhat. Most viszont február 26-án kellett volna megjönnie és még semmi. Mivel jelenleg nem élek szexuális életet a terhesség kizárva, viszont február közepén voltam covidos, erős tünetekkel. Tudom, hogy dokihoz kell menni, jelenleg 200kmre vagyok a lakóhelyemtől, jövő héten megyek haza és addig várni szeretnék, mert nem akarok idegen dokihoz menni. Tapasztalatokra vagyok kiváncsi, hogy másnak is volt ilyen covid után? Mindenhol csak arról írnak, hogy oltás után előfordulhat, de a fertőzés utáni késésről nem találtam infót.

26/L


2022. márc. 18. 04:26
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Ó bizony, covid betegség és oltás után is felborult nekem a mensim. Jó, nem ennyire, de nekem másfél hetet késett betegség után. Nyugi, meg fog jönni.
2022. márc. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem covid után késett 2 hetet, oltás után kimaradt 1 havi. szóval simán a covid számlájára írható a dolog
2022. márc. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, nekem covid utan 6 honappal jott meg
2022. márc. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
pozitiv covidos voltál attol is, meg oltástol is bezavarhat mensidbe.
2022. márc. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!