Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Buta kérdés, de tényleg...

Buta kérdés, de tényleg kérdezem! A Canesten krémet pontosabban hova kell kenni ha hüvelygombám van?

Figyelt kérdés
2022. márc. 20. 12:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Hát hova? 😄
2022. márc. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Illetve milyen szaga/ illata van a krémnek? Találtam itthon csak nem tudom, hogy jó-e még!? Kicsit ilyen fertőtlenítő illata van, az akkor jó még?
2022. márc. 20. 12:32
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Megnézed rajta a lejárati dátumot, ha lejárt, mehetsz gyógyszertárba, nem vényköteles.

És kívűlre, pontosabban a szeméremajkak közé, ahol nyálkahártyás felület van, ahol nem nő szőr. Tehát nem a hüvelyedbe. A hüvelybe van Canesten kúp.

2022. márc. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
57%
Pont, hogy nem oda. A krémet nem szabad belekenni a hüvelybe, nyálkahártyán nem szabad használni! Max kívülre, a szemérem testre mehet. De hüvelygomba esetén hüvelytabletta kell, nem krém.
2022. márc. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
1: szerintem a kérdès, hogy a hüvelybe, vagy a hüvelybemenethez. legalábbis nekem ez merülne fel, sosem használtam 😄 de gondolom/remélem amúgy a betegtájékoztatóban le van írva
2022. márc. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
3ast kiegészítve, a lejárati dátum a krém végén van bevésve általában :)
2022. márc. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem találom a betegtájékoztatót és nem is találok róla értelmesebb infót:(
2022. márc. 20. 12:38
 8/14 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
100%

Fent van a neten a tájékoztató.

[link]

2022. márc. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de ebből nem jöttem rá mèg mindig 100%-osan M, hogy hova kell kenni.
2022. márc. 20. 12:46
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

4

"A krémet naponta 2‑3 alkalommal vékony rétegben kell a fertőzött bőrterületre (nőknél a külső nemi szervektől a végbélnyílás felé, férfiaknál a makk és fityma területére) felvinni és finoman be kell dörzsölni."


Sehol nem írja, hogy a külső szeméremajkakat (a szőrös területet kellene kenni), mert ugyebár egy gombás fertőzésnél baromira nem ott viszket az ember lányának, hanem a szeméremajkak KÖZTI területen végig. Nyugodtan oda kenheti, csak a hüvelyébe ne nyúlkáljon be vele. Oda már kúp kell.

2022. márc. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!