Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba kezelés vagy...

Hüvelygomba kezelés vagy innentől már csak várjak?

Figyelt kérdés

Tegnap használtam a Canesten 1adagos gyógyszerét.

Reggelre rengeteget javult a dolog viszont nem 100%os.

Elmúlt a fájdalom, és a viszketés sem vészes már. Már nem szenvedek tőle. De 100%osan még nem múlt el.

Ilyenkor várjak még? Vagy vegyek ismét egy canestent?

Van ahol azt írták, hogy 3nap is lehet mire elmúlik, van ahol azt hpgy ha nem múlik azonnal akkor ismét kezelés kell , mert visszaterjedhet.

Illetve folyásom NEM volt. Nem voltam benne 100%osan biztos hogy hüvelygomba. De ha 90%ban elmúlasztotta a canesten így már fixen az volt?



2022. márc. 2. 13:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Tudod, ha már nem tudtad mi bajod, akkor választhattál volna olyan készítményt is, ami gombára és bakteriális fertőzésre is jó.

Ha nem volt folyásod, akkor kicsit sem biztos, hogy gomba. Akkor meg a Canesten halottnak a csók...

2022. márc. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

1. Gyógyszertárban javasolták , nem pedig hasraütésszerúen választottam.

2. doki másfél hét múlva tud fogadni

3. halottnak a csók? szerencsére a tünetek java és durvább része elmúlt mint azt írtam is.

2022. márc. 2. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!