Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan akadályozható meg a...

Hogyan akadályozható meg a hüvely folyás?

Figyelt kérdés

Általában tisztasági betétet használok, viszont pl. ha egy fiúval arra kerül a sor, hogy lefeküdnénk, nem szeretném, ha egy olyan bugyit húzna le rólam, amiben egy betét van, viszont azt sem szeretném, hogy a bugyim tiszta olyan legyen.

Meg lehet valahogy akadályozni, vagy csökkenteni a mértékét?


2022. márc. 20. 17:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
70%

10-es Legközelebb kérdezd meg a nőgyógyászod.

Ameddig nem színes, szagos, viszket, addig az normális. Nem mindenkinek azonos a mennyiség, és ciklus alatt is változik, nem beszélve arról, ha pld. ha fogamzásgátlót szed valaki, klimaxol, megint változás áll be.

2022. márc. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
76%
:D a tudatlan birka bemásolta kommentben,ami ellentmond neki, erre még így is képtelen felfogni, hogy a hüvelyi folyas normális. Akkor is, ha átázik tőle valaki, akkor is. Ha szagos, túrós akkor nem normalis, gondolom neked ilyen van
2022. márc. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
27%

12

Normális, egy szintig. A kérdezőnél tapasztalt mennyiség már durva. De ha nektek belefér a trutyiban tocsogni, hát csak rajta. Én szerencsére sosem tapasztaltam ilyet. De ismétlem; kinek mi a normális...

2022. márc. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
92%
Nő létemre kb. 48 éves koromban láttam fényképet olyan női bugyiról, amin egészséges folyás nyoma látszott. "Kicsit" elcsodálkoztam, nekem soha életemben nem volt szinte semmi! És igen, egészséges voltam (most már változókorban van és elég érdekes dolgok történnek ott lent). Szóval nem kell rögtön nekiesni senkinek, normálisan is el lehet mondani, hogy mi a helyzet.
2022. márc. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
* vagyok
2022. márc. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
72%

A kérdező 1 szoval sem írta, hogy tocsog a bugyija, ezt te próbálod belemagyarázni, mint egy értetlen. De ha olyan lenne neki, az is abszolút normális lenne.

Attól, hogy valakinek nem ilyen a folyása,nő létére illene tudnia, hog,működik a szervezet. Pénisze sincs egy nőnek, még is tudja, hogy van, mivel tájékozódik,ez nem mentesít semmi alól

2022. márc. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes hozzászólásokat!


4es, a többiek mellé állok, igazuk van. És köszönöm a 16osnak, tényleg nem mondtam, h átáznék tőle vagy ilyesmi.

2022. márc. 21. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!