Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit láthatott a nőgyógyász?

Mit láthatott a nőgyógyász?

Figyelt kérdés

Előző hónap 28-án sajnos egy esemény utáni tablettát kellett bevennem, mert 27-én történt egy kis baleset. A vérzésem meg is jött 16-án 27 napra, mint ahogy szokott. Eleve 27-28 napos áltálában a ciklusom. Változást nem tapasztaltam menstruációkor, annyi h mintha néha vérdarabkák lettek volna benne, hosszilag meg erősségileg ugyanolyan volt mint szokott. Tegnap visszamentem a nőgyógyászhoz, mivel amikor fel irattam a tablettát, mondta hogy menjek vissza 2-3 héten belül.

Jo hír hogy volt egy cisztám jobb oldalt ami felszívódott, viszont bal oldalt látott valamit. Rögtön rákérdezett hogy mikor is volt a menstruációm. ( mar egyszer mondtam neki a beszelgetes elejen) Amikor megegyszer mondtam neki, annyit mondott hogy minden rendben, ha nincs semmi panasz 3 hónap múlva menjek. Persze miután lathatott valamit, megkerdeztem hogy de minden rendben van ugye, tehat hatott a gyogyszer ugye? Azt mondta, hogy igen ugy tunik, mivel volt verzesem is. Végén meg megkérdezte hogy mikor is szeretnek majd gyereket majd. Ezzel lezarult az egesz. Mivel szokasomhoz hiven hipochonder vagyok most is, ezert vettem egy x-epil terhessegi tesztet, es az nap este teszteltem. Semmi halvany csik sem volt ami utalt volna ra hogy pozitiv.

Viszont oszinten elegge beparaztom, hogy mit lathatott es hogy akkor miert nem azt kerdeztem meg ahelyett hogy megkerdeztem hogy hatott e a gyogyszer.

Kicsit bonyi ez igy valoszinuleg.

Szerintetek mit lathatott? Mintha ilyen vilagosabb kor alapu paca lett volna a kepernyon.

Viszont ezzel azert nem hivnam fel, valoszinuleg mar nem is emlekszik ram. Illetve gondolom mondta volna hogy barmi lenne.

Vagy esetleg menstruacio miatt lathatott barmit ott? Meg jelenleg is tart barnazas, de kenytelen voltam menni orvoshoz mivel maskor sajnos nem rendel ugy hogy menni tudtam volna. Legyszi segitsetek!



2022. márc. 22. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Miért nem kérdezted meg ott helyben? Így csak találgatni lehet. Hívd fel, vagy kérj újabb időpontot.
2022. márc. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Tegnap valamit utánam kiabáltak az utcán, mi lehetett, kérdező nem tudod véletlenül?
2022. márc. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Semmi olyat nem látott, amivel a továbbiakban foglalkoznod kellene. Valószínűleg tüszőt látott, azért kérdezte meg, mikor kezdődött a vérzéses, hogy hol tartasz a ciklusban. Lazíts...
2022. márc. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves elso es masodik, irtam mar a legelejen, de kifejtem. Eloszor is ha valami gond lett volna, szolt volna az orvos, eleg jo nogyogyaszom van. Masodszor rogton az volt a reakciom, hogy ugye hatott e gogyszer, mert aztomatikusan terhessegre asszocialtam amikor lattam hogy van ott valami . És mivel azt mondta hogy persze, nincs gond, Akkor egyaltalan nem volt eszemben hogy erdekeljen mi mivel az iment mondta hogy nincs semmi. Megismetlem utolag a hipochonder enem aggodja tul. És azert mivel hipochonder vagyok nem fogok 20 ezret kifizetni egy ujabb vizsgalatert!

Harmadszor, azert nem fogom felhivni, mert egy delutan van vagy 20 embere biztos nem emlekszik egy valoszinuleg jelentektelen foltra.

Negyedszer én csak a véleményetekre voltam kivancsi, nem azt hogy legyetek orvosok.

De azert koszi a kommenteteket!

2022. márc. 22. 18:32
 5/5 A kérdező kommentje:
Harmadik, koszonom valaszod, igen mostmar lekene nyugodnom es valoszinuleg igazad van
2022. márc. 22. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!