Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen árakra lehet számítani...

Milyen árakra lehet számítani mostanában Budapesten különféle nőgyógyászati vizsgálatok során az egyes magánrendelőkben?

Figyelt kérdés

Olyan vizsgálatokra gondolok mint pl. rákszűrés, ultrahang, nőgyógyászati problémák kivizsgálása. Megköszönném, ha konkrét orvost is írnátok.


Regina


2010. szept. 14. 04:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy mind egy áron van, egyszerűbb ha felhívsz egyet és megkérdezed pl:

[link]



[link]

2010. szept. 14. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vizitdíj: kb. 10 ezer (ennyiért csak megnéz)

Rákszűrés: 2-3 e

Ultrahang: 5-6 e

Recept: kb. 2 e (nem minden doki kér pénzt érte, de van, aki igen, de általában csak olyankor, ha nincs vizsgálat)


Persze vannak olcsóbb és drágább helyek.

2010. szept. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Második vagyok, én hozzá járok. Ott nincs receptfelírási díj, viszont helyben lehet ultrahangot kérni.

2010. szept. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ide kapcsolódóan: dr. Polgár Zoltánról sok jót hallottam, de a magánrendelőjében való vizsgálati árakról nem tudok. Valaki esetleg?
2010. szept. 14. 17:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Én ahol tegnap voltam vizsgálat rákszűréssel: 13 ezer, terhesgondozás: 6 ezer, panasz esetén vizsgálat: 9 ezer, recept írás vizsgálat nélkül: ezer.

23/L

2010. szept. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!