Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tényleg csak 2-3 percig tart...

Tényleg csak 2-3 percig tart ez az egész nőgyógyászati vizsgálat?

Figyelt kérdés

a héten megyek az első vizsgálatomra van bennem félelem nagyából tudom is mit fog csinálni a doki hogy fog megvizsgálni meg ilyennek,de oyan hosszúnak tűnik a vizsgálat mint pl.:

az hogy felnyúl az ujjával közbe nyomogítja a hasam,felteszi azt a "kacsát" és kenetet is vesz és ha úgy van belső ultra hangot csinál.

Ez tényleg ilyen rövid idő?


2011. nov. 7. 16:30
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Nekem 2 percnél tuti nem tartott tovább :) Ne úgy képzeld el, hogy több tíz percig matat benned, mire észhezkapsz már öltözhetsz is fel :)
2011. nov. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Irtó gyorsan tudnak dolgozni. Általában mire észreveszem, hogy ultrahang, már végez is :D
2011. nov. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
belső ultrahangot miért csinálna?....
2011. nov. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Valószinüleg még a melledet is áttapogatja...
2011. nov. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
férfihez, vagy nőhöz mész?
2011. nov. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Ultrahanggal együtt van az 10 perc is, legalábbis nekem kb ennyi volt cicivizsgálattal együtt.
2011. nov. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

nem tudom csak megkérdeztem hogy azzal egyűtt is ilyen rövid a vizsgálat?

mert sosem tudni hogy mit fog csinálni pluszba ugyanis nem önszántamból és boldogan megyek orvoshoz hanem azért mert sajnos vannak panaszaim amit mihamarabb kezeltetni akarok hogy meggyógyulhassak,de az megnyugtat hogy tényleg ilyen rövid ideig og tartani kicsit bátrabban fogok bemenni és "beűlni" abba székbe :/ :)

2011. nov. 7. 16:48
 8/30 anonim ***** válasza:
Szüz vagy még? mert attól is erősen függ a vizsgálat sebessége és milyensége is..
2011. nov. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
férfihoz megyek anyukám is hozzá szokott járni
2011. nov. 7. 16:50
 10/30 A kérdező kommentje:
már nem vagyok szűz remélem így kicsit könnyebb is lesz hogy már nem vagyok az
2011. nov. 7. 16:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!