Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Intim frissesség kérdése?

Intim frissesség kérdése?

Figyelt kérdés

Sajnos mostanában észre vettem, hogy hiába a pamut alsónemű, izzadok ott lenn. Ennek elég hamar elég kellemetlen illata tud lenni. Az intim illatosított betétekbe még hamarabb "bepállik", ezt próbáltam.

Sajnos hiába iszok akármennyit, ugyan ez. Olyan ételt nem eszem, amitől ez lehet, esetleg a mosószer és öblítő cseréjén gondolkodtam még.

Na de addig is, tudnátok valami ötletet adni, vagy terméket ajánlani? Nincs folyásom, sem nem viszket, így valószínű minden rendben van, csak egyszerűen kellemetlen az izzadság szag. Most már jó idő van, így a szoknyával próbálkozom, de sajnos így is... Ha hazamegyek, egyből leveszem a fehérneműt és akkor teljesen naturális, semleges illata van, teljesen rendben van.


Megyek természetesen nőgyógyászhoz, kértem időpontot, de az még 3 hét. Addig is szeretnék friss maradni és illatos. Lehet ezt sem érzi más, de én néha igen, és nagyon zavar. Nincs több ötletem.


Drogériában néztem intim mosakodókat, frissítő sprayket de egyiket sem használtam még sosem. Aki esetleg igen, tudj véleményt írni?


Köszönöm a tanácsokat.


2022. márc. 25. 10:16
 1/2 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem az intim mosakodó beválhat.
2022. márc. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2022. márc. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!