Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Azok, akiknek mindig friss a...

Azok, akiknek mindig friss a lehellete hogy csinálják?

Figyelt kérdés

sok mindent láttam már: kis, tárkában hordható fogkrém, kefe, szájvíz

rágó és cukor alap

mentát termeszteni és magunknál hordani pár levelet mindig


nekem a rágó és cukor semeddig nem tart, mentát is csak most kezdtem el termeszteni. ti mit tesztek a friss lehellet érdekében?


ja és alap, hogy hagymát reggel nem eszünk :D



2020. okt. 1. 16:21
 1/10 A kérdező kommentje:
meg a jó fogak is alap
2020. okt. 1. 16:21
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha a gyomorszáj nem zár rendesen akkor mindegy mit csinálsz, az nagyon büdös tud lenni.

HA a fogad nem rohad, akkor egy sima mosás elég neki és nem kell ilyen szarságokat rágni egész nap.

2020. okt. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Most nem is kell fogat mosni, úgyis maszkolni kell.
2020. okt. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igen, de jó érzés, ha friss a lehellet. maszk alatt, ha büdös, akkor az ember saját maga érzi a legjobban
2020. okt. 1. 20:23
 5/10 anonim ***** válasza:
A Listerine azért elég erős és hatásos szerintem.
2020. okt. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azt próbáltam, csak nem bírom az alkohol ízét :/
2020. okt. 5. 15:07
 7/10 anonim ***** válasza:
Van Zero verzió is, ami alkoholmentes. Szerintem egy próbát megér, én nagyon szeretem a Listerineket. Lehet, hogy gyengébb valamennyivel, de szerintem még az is hatásos.
2020. okt. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi, én ezt nem tudtam. Akkor kipróbálom :)
2020. okt. 6. 16:46
 9/10 anonim ***** válasza:

Jó szajhigienia alapfeltetel. Ne legyen fogkő, szuvas fog. A nyelven rengeteg lepedék van, azt is nyelvkefével mosni kell! Vagy nyelvkaparóval (nyalj meg egy fehér frottír törölközőt erősebben, vagy töröld le a nyelved vele és meglatod mi marad rajta, ijesztő! Ha elég bátor vagy meg is szagolhatod.) mindig szép rózsaszínnek kell legyen!

Fogselymezni szintén kell minden nap, az etelmaradekok elkezdenek berohadni a fogközökben, baktériumok segítségével, pont olyan szaga van, mont a rothadó eteleknek csak kicsiben, fogselymedet is megszagolhatod.

Ez nem a perverziom, de ebből sokminden kiderul es egy egyszerű kis kísérlet, illetve jelzés neked ha baj van!


Etkezes utan fogat kell mosni mindig.

A listerint, a zerot is és egyéb szajvizeket csak kúra szerűen szabad használni! Pl. Max 2 hétig. Szetmarja a nyalkahartyat. Óvva intek mindenkit a folyamatis, tartós használattól!

Üdv egy szakmabeli!

2020. okt. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Nincs olyan alternatíva, ami mindig használható, nem cska kúraszerűen? A márka mindegy.
2020. okt. 8. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!