Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akik felfáztak, véreset...

Akik felfáztak, véreset pisiltek és elmentek az orvoshoz nekik mit mondott az orvos? Milyen gyógyszert írt fel? Milyen vizsgálatokat csinált?

Figyelt kérdés
Holnap szeretnék elmenni orvoshoz és érdekel mire számíthatok.
2010. szept. 14. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Vizeletet vigyél azt megnézik ott helyben.
2010. szept. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt már 3 keresztes a vizeletem, ez még a véres előtti, és mondták, hogy ha már véres ,akkor kórházba kell menni :( De figyél reggeli első pisit.
2010. szept. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én véres pisi miatt még kórházba is voltam. De még gyerekkoromban.
2010. szept. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És valami gyógyszert írt fel?Vagy mit javasolt mit csináljatok?
2010. szept. 14. 16:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Sokat, inni!!! És sokat pisilni! Igyál vagy 2liter teát.
2010. szept. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Antibiotikumot fog felírni!
2010. szept. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Pisit kell vinni és azt megnézi. Egyébként nekem Tarivid antibiotikumot írt fel. Nagyon hatásos már 2-3 szem után SOKKAL jobb volt, de az egész kúrát végig kell csinálni, hogy teljesen rendbe jöjjél!
2010. szept. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A tegnapi 15:08-as vagyok. Én írtam, hogy gyerekkoromban véres pisi miatt kórházban voltam. Csináltak nekem olyan vizsgálatot, hogy kaptam egy injekciót, miközben röntgeneztek. Arra már nem emlékszem, milyen gyógyszert kaptam. Már 24 éve volt.
2010. szept. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Ma voltam orvosnál és a vizeletmintában talált gennyet és üledéket, szerencsére ma még eddig nem volt benne vér. Írt fel gyógyszert és azt mondta pihenjek, menjek vissza hozzá hétfőn és vigyek reggeli első vizeletet.
2010. szept. 15. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!