Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 4 napos terhesség után jöhetne...

4 napos terhesség után jöhetnek már a tünetek?

Figyelt kérdés
Lefeküdtem a párommal, belém élvezett mert babát akarunk (7.nap volt a menstruáció után), és ma ahogy szívtam a cigit, elkeztem hányni, de csak slejmet. És nem sokat. Lehet, hogy ez attol van, hogy nagyon megvagyok fázva és köhögök + trüsszkölök? Mennyi az esély rá, hogy terhes legyek? Elég kevés ugye?
2010. szept. 14. 14:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes (sajnos!!!), de kizárt, hogy az okozná a tünteket. De ha igazán akarnád azt a gyereket, az egészséges gyereket, nem cigiznél.
2010. szept. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
elég kicsi az esély, hogy terhes legyél, menses utáni 10-14. nap körül van a peteérés, egyéntől függ. Ha babát akartok és jót akarsz neki, kérlek próbálj meg leszokni a cigiről még a teherbeesés előtt!
2010. szept. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nyilván van esély a terhességre, miután nem védekeztetek, de a terhességet még nem éreznéd, mert kb most lenne a megtermékenyítés, ha sikerült egyáltalán. Tehát a betegségtől voltál rosszul. Egyébként ha babát akarsz, mi a fenének dohányzol? Az már árt akkor is, amikor még nem tudsz róla ,hogy ott a baba.
2010. szept. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szegény leendő gyerek!
2010. szept. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
most vagyok leszokóban, szval akkor elég kicsi még az esélye...:S:S
2010. szept. 14. 16:27
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ,ha nem szoktál csak úgy hányni, mikor meg vagy fázva, akkor tuti terhes vagy.Hanyadik napod van a menzesz 1. napja óta?A 7 nap a menstruáció után azt ugye úgy számoltad, hogy a menzesz első napjától?

Szóval szerintem terhes vagy.

Nem tudom mit rinyálnak itt a cigivel, mikor általános felfogás, hogy ha nem szokott le előtte a cigiről, pedig az jobb lett volna, akkor inkább szívjon el a kismama napi 5 szál megengedett, minthogy az elvonási tünetek több kárt okozzanak a magzatnak és a mamának is.Mondjuk én símán leraktam, mert egyszerűen undorodtam minden szagtól már az első napokban.Szinte 2 napot átaludtam, ennyi volt az elvonási tünet.Szerencsére,de szerintem neked is könnyen fog menni, ha már hánytál is.

2010. szept. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Megérzed hogy terhes vagy-e.Ilyen szokatlan dolgokból tudhatod, mint az, hogy hánytál a cigi miatt, szóval az vagy.
2010. szept. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Azóta nem hánytam tőle meg semmi. És ugy hánytam ahogy nagyon köhögtem.
2010. szept. 16. 09:57
 9/13 anonim ***** válasza:
Máskor is hánytál már ha nagyon köhögtél?
2010. szept. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Így cigizésközben igen. A nyáron is előfordult párszor.De 6nap után szoktak lenni már tünetek?
2010. szept. 16. 10:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!