Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nagyajak és a kisajak közt...

A nagyajak és a kisajak közt mindenkinek van olyan fehér pattanásszerű valami? És mi az?

Figyelt kérdés
2008. dec. 17. 14:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Nekem nincs .
2008. dec. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
85%
Nekem van :) szerintem az nem betegseg...es termeszetes,mert nem faj,nem viszket es nem is zavar!vagy teged igen? :) de azert enis szeretnek erre egy pontos valszt kapni ;)
2008. dec. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%

nekem sincs, és érdekelne, miért le lepontozva az első válaszoló..? biztos vagyok benne, hogy sem őt, sem pedig engem nem érdekel, ha lepontoznak, csak nem értem miért


nevetségesek vagytok


-kattekop-

2008. dec. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem Én pontoztam le!
2008. dec. 18. 10:44
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
nekem is van... és igazából én sem tudom miért meg h mi ez, mire funkcionál :D
2009. jan. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Faggyúmirigyek.Van akinek látszik, van akinek nem. Ha megfigyelitek a ciklusotok során is változnak. Természetes. A pasiknál is van akinek van, másnak meg nincs. Ez van.
2009. jan. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
nekem a kisajkakat fedik be ijen fehérkis pontocskák vagyis változó van ami nagyonpici de van ami nagyobb csak nem tudom mi az és engem nagyon zavar
2009. okt. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
A kisajkaimon nekem is vannak ilyen fehér folt-szerűségek, kicsit domborúak is, ha megtapintom... Megörültem a válaszoknak, majd észrevettem, hogy kronológiailag fordítva olvastam... A 10.27-i válaszolótól kérdezném, hogy megtudtad azóta, ez mitől lehet? Én is nőgyógyászhoz készülök, de mire oda eljutok az még odébb lesz....
2009. nov. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Sziasztok! Az előző hozzászólás is tőlem érkezett. Ma jártam a nőgyógyásznál, aki megnyugtatott, hogy ezek valóban faggyúmirigyek, és teljesen normális, hogy ott vannak. Remélem ezzel sikerül másokat is megnyugtatnom, akik erre a fórumra tévednek :)
2009. dec. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen.
2009. dec. 4. 13:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!