Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A mellemnek az udvarán fehér,...

A mellemnek az udvarán fehér, pattanásszerű dudorok vannak és ha megnyomom, valami pattanásra hasonlitó dolog jön ki belőle, de már évek óta. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2009. aug. 21. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ezt találtam neked, én nem tudtam volna ilyen szépen megfogalmazni!

A lényeg, hogy nem szabad nyomkodni, a szövegből megértheted, hogy miért.


"A bimbó feletti rész laposabb, a bimbó alatti gömbölydedebb. A mellkas

domborúságától függően, a két mell tengelye többé-kevésbé széttér. Akár kisebb, akár nagyobb a mell, a bimbó tetején mindig található tizenöt-húsz pontszerű nyílás (a tejmirigy kivezetőcsöveinek nyílásai).


A bimbóudvar szélén látható apró kiemelkedések voltaképpen nem működő, kicsiny tejmirigyecskék. A bimbóudvar alatt húzódik az igazi tejmirigy, amely körkörösen elhelyezkedő lebenykékből áll. A lebenykékből – akár a fák gyökerei – vékony, majd egyre nagyobb csövecskék vezetnek a mellbimbó felé. A tejjáratokat hámsejtek bélelik. A mirigyek és a tejjáratok zsírba vannak ágyazva. Az itt lévő zsír mennyisége ugyanúgy változhat, mint a test bármely pontján. Közvetlenül a bőr alatt szívós, szalagszerűen lefutó, teherbíró kötőszövet található, amolyan természetadta melltartó."

2009. aug. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez természetes, mindenkinek van. Ne nyomkodd, mert begyulladnak és annak nem lesz jó vége!
2009. aug. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt az érthető szép választ :)!Sziasztok :)
2009. aug. 22. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!