Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Macmiror complex hüvelykúp...

Macmiror complex hüvelykúp okozhat hüvelyszárazságot?

Figyelt kérdés

A 7. kúpnál már alig tudtam feltenni, rendesen azt éreztem, hogy “elakad”…

12 darabos, és egy kínszenvedés így. Normális ez? Más is tapasztalt ilyet tőle? Ugye vissza fog állni és nem lesz ebből problémám? Komolyan mondom lassan tevék fognak megjelenni a hüvelyemben, mert ez a szar mindent kiírt és sivataggá tesz…😫


2022. márc. 31. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem azért sivatag, mert kiírt. Hanem a hatóanyag szárítja a hüvely falat, vagy a hordozó anyag miatt valami zsirszerű vacak kenődik fel.


Hüvelyöblögetést talán érdemes megpróbálni (szigorúan adekvát eszközökkel,de legjobb ha kikéred róla az orvos véleményét)

2022. márc. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A dokim ajánlotta utána a gynoflor hüvelyflóra helyreállítót, már meg is vettem. Csak mèg kettőt el kell használnom ebből a vacakból és fogalmam sincs hogyan fogom feltenni… meg félek, hogy nem fog vissza se állni a normálra a hüvelyem nedvessége… :(
2022. ápr. 1. 09:13
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ugyanez a tapasztalatom vele, a többediket már szabályosan bele kell erőszakolni;-)
2022. ápr. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Oké. Hüvelyöblítést kipróbálhattad volna .
2022. ápr. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!