Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hová forduljak ilyenkor ha...

Hová forduljak ilyenkor ha mensi előtt magas a cukrom? Mensi előtti napokban borzalmasan érzem magam, cukrom az egekben. De ha elmúlik akkor minden normális a következő hónapig ?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 4. 07:56
 1/2 anonim ***** válasza:
A lényeget kihagytad: cukorbeteg vagy? Mert t1d-ként mondom, hogy sajnos teljesen normális, amit leírsz, a ciklus belekavar a vércukorszintekbe... nekem is kb. egy héttel a menstruációm előtt iszonyúan megnő az inzulinigényem
2022. ápr. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem vagyok cukorbeteg, de mindig is gond volt a menstruaciommal hogy nagyon gorcsolok, verzek es rosszul vagyok amikor megvan es elotte is.

Az orvosom javaslatara merem a cukrom, ami mensikor kiugroan magas. Most pl 5.9 volt mikor mindig 4korul szokott lenni.

Szedulok, hanyingerem van, felpuffadok es gorcsolok.

2022. ápr. 4. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!