Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Titeket is borzalmasan idegesí...

Titeket is borzalmasan idegesít, amikor egy politikus arra nem képes, hogy a sajtónak megálljon és normális hangnemben válaszoljon a kérdésekre?

Figyelt kérdés

2014. máj. 7. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
61%

Igen, mert nem érzem hogy engem ezzel képviselne. Persze biztos rettentően siet, meg nem kis idő elkölteni azt a sok pénzt, de valami módot azért lehetne találni az érdekegyeztetésre, kommunikációra.


Így inkább az szűrhető le, hogy a véleményüket papírról felolvassák (néha meg kell tanulni, de arra hagynak időt - pl. a sorozatgyártott szavazzrám videók), a szavazásnál a Vezért követik. Gyakorlatilag olyan mintha lenne egyetlen 3500 kilós politikusunk egyetlen kifele működő szócsővel. Persze hogy a jobb lábszár nem kíván a sajtónak külön nyilatkozni.

2014. máj. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én sem állnék meg nekik, ha politikus lennék, tudom, hogy csak meg akarnak szopatni valami idióta kérdéssel, mert nekik az hoz nézettséget. A sajtótájékoztatók vannak azért, hogy hivatalosan kommunikáljanak a sajtóval.
2014. máj. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elcseszett mindkét oldal, a sajtó és a politikus is. Ha megállna tényleg sziavatják, mert nem tudna egyetlen egy önálló gondolattal sem előállni, kéne neki egy sablonszöveg amit betanulhat. Orbánék is csak vetítenek, kérdeznél tőle valami határozott kérdést tuti elterelné a szót és ködösítene. Mind ezt csinálja.



A kérdésedre válaszolva pedig, engem egyáltalán nem idegesít, sőt nem is érdekel, szavazni úgy sem fogok soha, mert tök mindegy piros kék vagy zöld, vagy narancs, mind egyformák. A magyarok meg töketlenkedhetnek a gyurcsánnyal és az orbánnal, 8 évente váltogathatják őket, ezen csak röhögni lehet. Tisztelet a kivételnek.

2014. jún. 21. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!