Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A csiklóm érzékenyebb, mint...

A csiklóm érzékenyebb, mint általában. Ez lehet még a két nappal ezelőtti csiklóizgatás miatt?

Figyelt kérdés
Két napja érzem, hogy érzékenyebb a csiklóm, mint szokott. Nem fáj egyáltalán és semmi egyéb női panaszom nincs, de kényelmetlen tud lenni, ha keresztbe teszem a lábam, vagy ha odaszorul egy szűkebb nadrág. Lehet ez a csiklóizgatás utóhatasa? Tapasztalta már valaki?

2022. ápr. 11. 00:32
 1/8 anonim ***** válasza:
14%
szüzes nőgyógyászos perverz megint lecsapott
2022. ápr. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
3%
Csak akkor tud odaszorulni ha extrém nagy a csiklód 😑
2022. ápr. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1-es.

27/nő vagyok, és ne haragudj, de értelmes választ remélve írtam ki a kérdést, annak, aki tapasztalt hasonlót. Kérlek ne poenkodd el.

2022. ápr. 11. 01:07
 4/8 A kérdező kommentje:

2-es

Semmi 'extrém nagyról' nincs szó, csupán egy szoros skinny jeans-re céloztam, köszönöm.

2022. ápr. 11. 01:12
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem piros vagy esetleg nincs rajta fehér “lepedék” ami gomba lehet akkor csak érzékeny még.
2022. ápr. 11. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%
Igen lehet. Én is voltam már így. Maszturbalj rá, elelvezesig. Nekem akkor elmúlt.
2022. ápr. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2022. ápr. 11. 15:54
 8/8 anonim ***** válasza:
27%
A paromnak is szokott ilyen lenni, termeszetes.
2022. ápr. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!