Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Baj,ha véletlenül 1 nappal...

Baj,ha véletlenül 1 nappal tovább szedtem a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Valahogy megkeveredtem,csütörtökön kellett volna bevennem az utolsó szemet,majd jött volna a 7 tabletta mentes nap helyette pénteken is vettem be.Alap esetben ma jött volna meg a megvonásos ,de még nincs semmi,akkor valószínűleg 1 nappal tolódik minden?
2022. ápr. 11. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nem lesz, lehet hogy 1 nappal később jön meg de egyéb baj nem lesz belőle
2022. ápr. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
92%

Most nekem van olyan kérdésem, hogy hogy az anyámba találtál egy plusz pénteki tablettát a 21 tablettás levélen, ami fix? Akkor ezek szerint valamikor egy napon nem vetted be a tablettát, ami nagyobb gond, mint hogy egy nappal túlszedted.


Egyébként meg attól függ. Most azt is csinálhatod, hogy 7 napos szünetet tartasz, és egy nappal később veszed be tehát az első szemet, mint eddig és mostantól mindig így lesz.

De azt is csinálhatod, hogy ha nem akarod, hogy változzon, hogy csak 6 napot tartasz meg és hiába szedted egy nappal túl, ugyanakkor kezded el a kövi levelet, mintha csak csütörtökig szedted volna.


Egyikből sem lesz baj.

2022. ápr. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kettes válaszolónak:azért,mert nemrég beteg voltam, így a következő levélből kellett pótolnom a tablettákat hányás miatt,ezért keveredtem bele.

2022. ápr. 11. 20:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!