Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Néha kerülget az ájulás érzet...

Néha kerülget az ájulás érzet de nem leszek rosszul soha csak szédülök. Mostanában egyre többször kezdett ez elő venni. Vajon mi bajom lehet???

Figyelt kérdés
25 éves nő vagyok. Nincs semmi betegségem... Sem egyéb tünetem
2022. ápr. 12. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj el a háziorvosodhoz, csinál egy vérképet, és ha indokoltnak látja elküld további vizsgálatokra. Pld. vérszegénység okoz ilyet.
2022. ápr. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Alacsony vérnyomás vagy a vércukor szint leesese. Persze mas is lehet. Menj el háziorvoshoz.
2022. ápr. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát vérszegény vagyok az igaz.. Erről tudok is. Mit lehet tenni? Szoktam inni fekete ribizli szörpöt, céklát enni, vörös bort inni... Még mit lehetne tenni?
2022. ápr. 12. 16:09
 4/6 A kérdező kommentje:
És néha van hogy remegek és olyan lassúnak vagy lustanak érzem a bal karom és lábam
2022. ápr. 12. 16:20
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
4-es Hiába sorolod a tüneteket, a háziorvosodnak szedd ezeket össze. Egy csomó dolgot ki tud zárni, ha nem tudja kideríteni tovább küld neurológushoz.
2022. ápr. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
23%

Súlyos betegség tünete is lehet. Menj orvoshoz!

Én 2 hete mentem szédüléssel neurológushoz. Sm gyanús vagyok, májusban mri...(szklerózis multiplex).

2022. ápr. 15. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!