Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Üdvözletem! Többször olvastam...

Üdvözletem! Többször olvastam már, hogy a Miréna spirál vényköteles. Tudna válaszolni valaki, aki mostanában vette meg, hogy mennyibe került és fel kellett-e íratni receptre. Ha vényköteles, akkor esetleg olcsóbb? Köszönettel

Figyelt kérdés
2013. okt. 22. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:
minden ilyet kötelező feliratni, vényköteles.
2013. okt. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak receptre adjak ki, nogyogyasz ad receptet (amugy is erdemes elotte konzultalni a nogyogyasszal, hogy egyaltalan ajanlja-e adott szemelynek, vagy sem, pl nem szult nonek nem szoktak feltenni).

Az ara kb 45ezer ft korul mozog, erdemes tobb helyen erdeklodni, tobb patikat felhivni, mert mindenhol mas az ara. En egy videki patikaban 43ezerert vettem. A blokkot el kell tenni, mert az aranak felet fel evig visszateriti a gyarto, ha nogyogyasz igazolja, hogy le kellett venni, valami gond volt vele.

Nekem egy eve van, meg vagyok vele elegedve, nagyon kenyelmes.

2013. okt. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Csak receptre adják ki,és változó az ára patikánként.

Én 2 hónapja vettem,46.900 ft. volt.

2013. nov. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem szült nőknek is felteszik,csak indokolt esetben!
2014. aug. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Mióma miatt már sok dokinál voltam /42é/,eddig mindegyik ki akarta venni a méhemet,igazából ők is ajánlanák a Mirenát csak én már lekéstem szerintük..Aztán elmentem egy sokadik dokihoz,aki totál megnyugtatott.Így mostanában rakatom majd föl és elvileg rendbe tesz,lesz még időm,kitolhatom sőt talán megúszhatom a méheltávolítást.

Kérdeztem a lányom nevében is,hogy mennyire jó 21évesnek,azt mondta,hogy jó megoldás:5évig fent lehet és az 5év alatt kap a szervezete kb 10szemnek megfelelő hormont..Nem a máján keresztül megy át,hanem lokálisan a méhében adagolja. Ha leveszik akkor akár azonnal is lehet majd próbálkozni a babával /még odább van.

2014. okt. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!