Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az én és a párom is égető/visz...

Az én és a párom is égető/viszkető érzést tapasztalunk a nemiszerveinken. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Többször előfordul nálam, hogy antibiotikum beszedése után felborul a rendszerem, ilyenkor pár napig a nemiszervem éget/viszket, ezt egy erre kapott krémmel kezelem is. Múltkor ez a viszketés még nem teljesen múlt el, amikor szeretkeztünk. Ezután nála is felléppett ez az érzés, nálam pedig felerősödött. Akkor most elkapta tőlem? De mit? Ez valami gombás fertőződés lehet? Menjünk el mindketten orvoshoz?

2022. ápr. 16. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az. Igen, mindkettőtöket kell kezelni.
2022. ápr. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőtöket egyszerre kell kezelni és amíg el nem múlik teljesen, gondolom nemi érintkezést ajánlatos mellőzni.
2022. ápr. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És akkor ahogy olvastam, a gombás fertőzést férfiaknak krémmel lehet kezelni. Ez ugyanaz a fajta krém mint a nőknek hüvelygombára, vagy valami más?
2022. ápr. 16. 11:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen ugyan az a fajta(pgondolom a pasi nem akar orvoshoz menni)

De ha te elmész, akkor a doki azt is fogja tudni,a pasi mivel kenje magát...általában ugyan azzal..

2022. ápr. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Menjetek el a nőgyógyászhoz/urológushoz. Tenyésztés után kaptok célzott kezelést.
2022. ápr. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!