Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erős, villámcsapás szerű...

Erős, villámcsapás szerű fájdalom ért ma derék tájon. Rögtön gyógymasszőrhöz mentünk, mert alig bírtam mozogni (?)

Figyelt kérdés

Ő azt mondta, hogy ez egy sérv, ami kiszakadt, a 3 és 4 csigolya között.

Véleménye szerint a szülést megelőző hosszú vajúdás miatt alakult ki. (15 órát vajúdtam indított szüléssel, végig 2-3 perces fájásokkal - végül császár lett belőle)

4 hónapja szültem. Létezik, hogy igaza van? Nem hallottam még ilyenről.



2022. ápr. 16. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Ha röntgen-szeme van, biztosan jobban tudja, mint a radiológus doki, akinek készülékre van szüksége.

.

Lehet, hogy eltalálta, de a doki jobban látja, tehát őt kéne felkeresned.

2022. ápr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Természetesen! Csak nagyszombaton ugye nem olyan egyszerű elérhető orvost találni. Tudod, hogy ha bemegy az ember az ügyeletre ünnepen, úgy néznek rá, mint a véres rongyra 😒
2022. ápr. 16. 19:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy kiszakadt sérv, az azt megelőzően hosszú hónapokig mutat igen fájdalmas tüneteket. Inkább lumbágó vagy idegbecsípődés.
2022. ápr. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet lumbágó, sima ideg becsípődés, de nyomhat valami egy ideget is.
2022. ápr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!