Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ez egy furcsa kérdés lesz, de...

Ez egy furcsa kérdés lesz, de 2 hete műtöttek meg csigolyatoréssel és beültettek 2 titánrudat plusz 12 csavart a hátamba! A villám nem csap belém így sokkal könnyebben?

Figyelt kérdés
ez a kérdés most onnan jutott eszembe, hogy ma pont hatalmas vihar volt és eszembe jutott, hogy mi van, ha engem egy séta közben kap el, akkor jó kis villámhárítóként szolgálok? Tudom hogy hülye kérdés, de eléggé aggaszt a dolog!

2016. júl. 13. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak ha kiállsz a hegytetőre.
2016. júl. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha kiállok a hegytetőre, amúgy is lecsap! :D Arra vagyok kíváncsi, hogy így nagyobb-e az esély !
2016. júl. 13. 22:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha a mezőre kiállsz úgy ezer másik, azonos magasságú, de beépített rúd nélküli emberrel egy 1 m élhosszúságú négyzetháló pontjaiban, és a villámok nagyjából feletted jönnek lefelé, akkor előfordulhat, hogy 10 villámból te eggyel többet kapsz, mint az átlag hálócsomópontlakó.

Mert az kétségtelen, hogy a te talp-fejbúb ellenállásod kisebb lesz valamivel, és a nagyfeszültségű laboratóriumi kísérletek szerint a kisebb ellenállású tüskébe több kisülés csap, mint a nagyobb ellenállásúba (ha amúgy egyforma ellenállás esetén kb fele ide, fel oda csap).

De ha egyedül szomorkodsz a mezőn, akkor tökmindegy, van-e aranyrúd benned.

2016. júl. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Írtam privit előző hónapja, ha tudsz, válaszolj már légy szíves.

Nekem most van csigolyatörésem, merevítőt hordok, nagyon érdekelne, hogy vagy a műtéted után.

2017. júl. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!