Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fertőzés vagy terhesség?

Fertőzés vagy terhesség?

Figyelt kérdés
kb Peteérésem óta féj a bal pefészkem, az utóbbi héten néha már nagyon fáhjt egészem a felső medemcéől a combomig. A várt mesim előtt 1-2 nappal szokatlan szolyásm volt, nagyon sűrű és sárga, majd a várt napon nem jött meg, helyette 1-2 nap csak egy-egy vércsepp folyt belőllem, de az is olyan higabb állagú volt. Pár hete erős viszketést és cspést érztem a csiklóm körül, ami most ismét kiújult...ugye ez nem terhességnek a jele. Nem mintha nagyon megnyugtatna, de a gyerek most nagyon nem jönne jókor.
2010. szept. 15. 22:56
 1/4 orsybaba88 ***** válasza:
szerintem nem terhesség, menj dokihoz. a menzeszed akármi más miatt is kimaradhatott
2010. szept. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

én is inkább erre tippelek..

javitok: a JOBB petefészkem

2010. szept. 15. 23:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez inkább vmi fertőzésnek néz ki. Fordulj orvoshoz!


És ha nem szeretnél gyereket, akkor védekezz rendesen. Akkor minimális az esély a terhességre (persze mindig van).

2010. szept. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hááát... a fertőzés biztos, de ha tartósan fáj a petefészked, akkor baromi gyorsan keress egy dokit, mert ha odáig elér a gyulladás, az meddőséget okozhat könnyen.

A másik lehetőség a méhen kívüli terhesség (mármint a fertőzés mellett pluszban), attól meg életveszélyes állapotba lehet kerülni.

Minden esetre egy teszt sem ártana.

2010. szept. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!