Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erosebb fogamzasgatlo?

Erosebb fogamzasgatlo?

Figyelt kérdés

El szeretnem kezdeni ujra szedni a korabban szedett fogamzasgatlomat tobb, mint fel ev kihagyas utan. Viszont eggyel erosebb kiszereles van mar csak, ugy nez ki, hogy kivontak a forgalombol azt, amit szedtem. Lehet belole baj, ha az erosebbet kezdem el?

24/L


2022. ápr. 20. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Ezt a nögyógyászoddal kell megbeszélni, amikor fel akarja írni, ö ugyanis a szakember, másrészt ö ismeri a te szervezeted reakcióit.
2022. ápr. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Haziorvossal iratnam fel, gyorsabb.
2022. ápr. 20. 14:46
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
Én a helyedben, márcsak az egészséged érdekében is nögyógyászhoz mennék, legalább is elsö alkalommal!
2022. ápr. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szedtem mar fogamzasgatlot, nincs vele baj, nincs trombozishajlamom. Csak nem tudom, hogy mennyire lesz ez eros nekem az elozo utan.
2022. ápr. 20. 17:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Az elözetes vizsgálatokat nem csak a trombózis miatt kell elvégeztetni, sok egyéb mellékhatás is lehetséges, amit ezekkel ki lehet szürni.

A másik meg, hogy mit értesz az alatt, hogy "erös", ilyen ugyanis nincs, esetleg több valamelyik hatóanyag benne, de éppen ezért lehet problémás, mert minden szervezet másként reagál rá.

Meg egy évekkel ezelötti vizsgálat eredménye régen nem érvényes, idöközben te is változtál, szóval elég problémás lehet, ha csak a saját szakálladra kezded el szedni.


De a te egészséged, a te döntésed, ha meg valami gond lesz, akkor az is a te bajod lesz

2022. ápr. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Corenelle 3mg/0,02mg-ot szedtem regen, most mar csak Corenelle 3mg/0,03mg van. Megkerdeztem a nogyogyaszt, azt mondta, hogy szedhetem nyugodtan. Legnagyobb meglepetesemre hiaba a 3/0,03 lett felirva, a gyogyszertarban a gyengebbet kaptam, a 3/0,02ot. Erdekes :D
2022. ápr. 21. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!