Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Munkahelyen hogy ne féljek...

Munkahelyen hogy ne féljek attól, hogy átáznék?

Figyelt kérdés
Nem volt még hosszú távon munkahelyem így nem is volt "baleset" szerencsére de itthon valamiért mindig azon félek, hogy ne hogy pont munkahelyen történjen a baleset. Mostanában nagyon sok vér folyik ki belőlem, volt, hogy itthon le akartam öltözni és ahogy lehúztam a nadrágom és bugyit egyből ömlött a lábamon (bocsi ha undi), és ettől tartok nagyon. Nagyon ritkán fordult elő ez és csak itthon de meglepődtem rajta, pedig próbálok sokszor cserélni, de van hogy egy mozdulat vagy tüsszentés által az egész betét olyan lesz. Munkahelyen, hogy oldjam meg, hogy ne ázzak át? Sima betétet hordok csak.

2022. ápr. 21. 15:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27%
Használj kelyhet.
2022. ápr. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Sima eldobhatók között is vannak tök jók szerintem. Én például már régóta kizárólag vastagabbakat használok (pl a szárnyas tena ladyt veszem mindig) és sosem volt gond. Ajánlom hogy próbáld ki. Tescoban lehet kapni. Illetve penny/aldi sajátmárkásai is vastagok csak azoknak nem emkékszem hogy van-e szárnyuk. Én simán másfél óránként cserélem, ha nem is használódott el teljesen. Így biztonságos. Fehér nadrággal nem rizikózok :)
2022. ápr. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom hogy ha erősebb, akkor nagyobb és vastagabb betétet használj, plusz ha attól félsz hogy esetleg hátul lesz valami, akkor keresztbe ragassz egyet oda is (hülyeségnek tűnik, de nekem speciel éjjelre nagyon jó megoldás). Ha nem ragaszkodsz a betéthez, akár a tampont is kipróbálhatod.
2022. ápr. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Én a 2. legdurvább napon extra tampon + betét kombóval megyek dolgozni.
2022. ápr. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
köszi, #3, ezt kipróbálom, mármint hogy keresztbe is teszek ^^ (2-es voltam).
2022. ápr. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%
Hiába pontoztok le, a kehely a legbiztonságosabb megoldás.
2022. ápr. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
#1 #6 eco ugrubugri. 😂😂
2022. ápr. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%
Szó sincs erről. Olvass utána.
2022. ápr. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Perszee főleg amikor burogatni-mosogatni kell, főleg mikor nem otthon van az ember 😂🤔 számomra az normál eldobható betét volt mindig is a legkényelmesebb
2022. ápr. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Tena inkontinencia betéttel biztos nem lesz baleset. Szülés utánra is ezt ajánlják. Ha csak a betét jöhet szóba. (Egyéb esetben azt mondanám, hogy egyszerre használj betétet és tampont. )
2022. ápr. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!