Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 napja volt egészségügyi...

2 napja volt egészségügyi küretem. Tegnap kaptam az első véralvadásgátló injekciót. Rá 2 órára a vérzésem felerősödött. Azóta is több a vérzés mennyisége.Picit görcsölök is. Más is tapasztalta ezt? Végig ez várható az injekciós kezelés alatt?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 23. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2022. ápr. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Cubina ***** válasza:

Miért kell egészségügyi kürethez véralvadásgátló? Nekem már rengeteg volt, mert folyamatosan véreztem brutális hormonzavar miatt, de sose kaptam ilyet. Persze nem is segített a sok küret, ugyanúgy véreztem, sőt még jobban, végül elrákosodott a méhem, mellette mióma és ciszták is kialakultak, és ki kellett mindent venni.

Az egy 5 és fél órás műtét volt, na akkor kaptam alvadásgátló injekciót, egy-két hónapig kellett volna szúrnom a felkaromba, de a beadás után állandóan felment a lázam 39 -re és egész másnapig tartott a láz még lázcsillapítóval is, amíg ki nem ment a szuri hatása. Másnap beszúrtam, megint belázasodtam. És már a kórházban is lázas lettem tőle, miután beszúrta a nővérke. Hiába szóltam, akkor is beadták másnap.

Sok gyógyszer mellett allergiás vagyok erre is, abba is hagytam pár nap után a szurkálást. Inkább mászkáltam egész nap frissen műtve, nehogy trombózist kapjak a fekvéstől. Még vásárolni is elmentem.

Hacsak nem fekszel egész nap, én nem szúrnám magam a helyedben, nagyon veszélyes, mert elvérezhetsz menszileg is, és ha megvágod magad, az se fog sokáig elállni. Édesanyámmal tablettában szedették és többek között megsértette a fülét, elvágta az ujját és nem akart elállni a vérzés, ügyeletre kellett vinni.

Még mindig nem értem, miért írták fel neked. Nem szoktak ilyet csinálni.

Talán alvadékony a véred? Ha nem mondtak ilyet a dokik, akkor pláne fölösleges az injekció.

2022. ápr. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem alvadékony a vérem. Mindenkinek felírták, aki küretre jött, gondolom ez a protokoll.
2022. ápr. 24. 05:42
 4/5 Cubina ***** válasza:

Így már értem. Túl sok maradt a nyakukon, és minden egyes felírt doboz után részesedést kapnak.

Ez mondhatni gyilkossági kísérlet.

2022. ápr. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%
Nekem 5 eü küretem volt visszatérő méhpolipok miatt, de soha nem kaptam véralvadásgátlót. Ez fura.
2022. jún. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!