Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Laparoszkópos ciszta műtét...

Laparoszkópos ciszta műtét után nem kaptam véralvadásgátlót itthonra. Nem lesz baj?

Figyelt kérdés

Beszéltem a doktornővel, aki műtött, hogy mi az oka. Ő nem is tudott arról, hogy az altatóorvos kiírt nekem a műtét előtti estére egy 40 mg-os Clexane injekciót. Azt mondta, hogy beszél az aneszteziológussal és ha kell, visszahív. Nem hívott, tehát nem kell. Megbízom a doktornőben, ismerősöm, aki ott dolgozik, mondta, hogy nagyon rendes, aranyos, lelkiismeretes. De mégis bújkál bennem a kisördög, mi van, ha mégis kellene?



Ti kaptatok? Köszönöm.



2015. ápr. 2. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Sebészeten dolgozom és laparoszkópiás műtét után nem szoktunk adatni.

Van, hogy pl császár után sem adnak, de ez már egyénibb dolog.

2015. ápr. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
teljesen felesleges, gondolom, nem fekszel egész nap, nem igazán van trombózisveszély.
2015. ápr. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem sem adtak a laporoszkópos műtét után. Valami betegséged van ami miatt kéne?
2015. ápr. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem, szerencsére semmi olyan betegségem nem volt, ami indokolná. Nem fekszem egész nap, most is letusoltam, hajat mostam, főztem, nem akarom elhagyni magam.


Anno az epeműtétem után kaptam, igaz ott volt egy nagyon pici vágás, de azon kívül azt is laparoszkóppal csinálták.



Köszönöm a válaszokat, megnyugodtam :)

2015. ápr. 2. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!