Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fájhat a lábam a menstruáció...

Fájhat a lábam a menstruáció miatt? Tegnap este óta mindkét lábam úgy fáj, mintha rettenetesen el lenne fáradva a combomtól a talpamig. Ma jött meg. Eddig nem tapasztaltam ilyet. Járt még így valaki? Van ilyen? Ha nem mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 26. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Nekem mindig fáj a 2 lábam menzesz alatt. Gyerekkoromtól. Főleg a combcsontom. Lesugárzik a fájdalom.
2022. ápr. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%

Ugyanez, nekem is


Azt szoktam mondani, hogy a térdemig fáj a hasam.

Megszoktam, ha nagyon muszáj, veszek be fájdalomcsillapítót, akkor jobb. Éjszakára melegvizes palack nekem bevált.

2022. ápr. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azért furcsa mert hamarabb fájt, minthogy megjött volna és a talpamig. Ebben a hónapban kezdtem el fogamzásgátlót szedni (abba is hagyom). Először be is pánikoltam, hogy trombózis. Van mellette egy totyogó gyerkőcöm, folyamatos mozgásban vagyunk, de ezt a fájdalmat még nem tapasztaltam menstruáció előtt/alatt.
2022. ápr. 26. 19:43
 4/4 anonim ***** válasza:
94%

Azt nem tudom összefügg e a fogamzásgátlóval,de én 3 hétig szedtem összesen.

Olyan fejgörcseim voltak hogy azt hittem elpusztulok.

A doki csak úgy felírt egyet, mindenféle kérdés és vizsgálat nélkül.

Aztán kiderült, hogy anya fiatal korában trombózist kapott ez miatt.

Elmentem egy genetikai vérvizsgálatra, kiderült, hogy nem is szedhetek, mert nekem is van valami rendellenesség,ami miatt sűrű a vérem.

És ha gyerek téma lesz tervben, akkor előtte mindenképpen beszélni kell dokival, mert végig hasba szurkálós vérhígítóval is kockázatos.

2022. ápr. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!