Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mindig ha mensizek akkor...

Mindig ha mensizek akkor rettenetesen fáj a hasam. Miért van ez?

Figyelt kérdés

3 éve jött meg. Azóta még nem állt be rendesen. Mindig az első nap annyira kibírhatatlanul fáj a hasam meg hányingerem és hasmenésem van. Nagyon rossz! És úgy szeretnék ettől megszabadulni (a fájdalomtól). Néha barna szokott lenni, nem tudom ez jelent e valamit.

Mit tudnék én tenni?

Még annyi hogy legutóbb a szinte szokásos negy v három nap helyett egy egész hétig tartott. És a szokásos csak az első nap fáj helyett végig szenvedtem az a hetet!

Válaszokat várom!

15/l



2018. jan. 3. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez ilyen. Van, akinek jobban fáj. Van, akinek kevésbé.

Szólj anyukádnak, hogy vegyen neked fájdalomcsillapítót. Nekem egy No-spa és egy Algoflex egyszerre történő bevétele vált be igazán. De állítólag az Algoflex M pont erre van kitalálva. De a sima Algoflex is segít nekem.

2018. jan. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, gyógyszerrel próbálkoztam már de igazából nem nagyon használ csak egy két órára. És közben alig bírk ébren maradni.. olyan rossz hogy másoknak meg se kottyan ez ..
2018. jan. 3. 19:04
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire durva és még a gyógyszer sem használ, akkor érdemes orvoshoz menni. Vannak olyan problémák, amik ilyen durva görcsöket okoznak, myoma, ciszta, endometriózis. Sajnos ilyen fiatal korban is előfordulnak.

De lehet, hogy csak egy másik gyógyszert kéne kipróbálnod.

Nekem még az is fontos, hogy akkor kell beszednem a fájdalomcsillapítót, amikor csak épphogy elkezd fájni. Akkor még jól hat. Ha akkor veszem be, amikor már igazán fáj, akkor nem nagyon hat.

2018. jan. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!