Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen okokból vannak illatosí...

Milyen okokból vannak illatosítva, és színes mintázva az egészségügyi betétek?

Figyelt kérdés

Sokfélét használtam már tampont, betétet. Tampon esetén még annyira nem is jellemző, bár illatosítottat láttam már abból is, de eü.betétnél szinte alig találni olyat, ami nem illatos, valamint nincsenek rajta kék, zöld, lila vonalak, minták, rajzok pl szívecske.

Elgondolkodtam rajta, hogy ennek vajon miértelme lehet?

Marketing okok talán? Hogy ezért jobban megvegyék? Dehát úgyis csak akkor látja az ember rajta ha már használja épp. Meg ez olyan h ígyis úgyis kell Az illatra se nagyon tudok mit mondani.

Valaki esetleg tudja, mi ezeknek a színes jelöléseknek meg illatosításnak a célja a betéten?



2022. ápr. 28. 13:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván a színek, minták csak dizájn, az illatosítás a komfortérzetet növelheti. Nyilván mindennek az az oka, hogy szívesebben válasszák.
2022. ápr. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
90%
Pusztán marketing. Előbb elhitetik veled, hogy szükséged van X termékre, aztán meggyőznek, hogy vedd is meg, akármilyen káros (az illatosítottak sokaknál váltanak ki allergiás reakciót).
2022. ápr. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!