Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nők, ki hogy viseli az állandó...

Nők, ki hogy viseli az állandó fehér folyást?

Figyelt kérdés
Egyszerűen tudom hogy normális dolog de néha már nagyon zavaró tud lenni. Állandoan tisztasági betétet meg nem szeretnék hordani. Másnak is viszonyalag sok jön és diszkomfort érzetetnad?

2022. máj. 3. 02:57
1 2
 1/13 anonim válasza:
Pacsit, ugyan ez a gondom. Nem tudok megoldást, folyton betétet kell hordjak. Nekem mondjuk gombás fertőzés de nem akar megszűnni pedig voltam orvosoknál nem is egyszer, semmi gyógyszer nem használt...még külsőleg sem. Lehet ez nálam a normál?
2022. máj. 3. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%

1-es mindenkinél normális, így tisztul a hüvely. Ha volt gombád, az ki lett kezelve gondolom.

Zavaró, de ez van.

2022. máj. 3. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
2.De írtam hogy nincs kikezelve :D elolvastad amit írtam végig? :) Ugyanúgy viszket ott a bőr és hámlik, sárga ragadós folyásom van. büdösnek mondjuk nem büdös :/
2022. máj. 3. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
3-as Mivel lett kezelve, és mikor?
2022. máj. 3. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
4.Több orvoshoz mentem, egyik gyógyszer sem hatott, bőrre is kaptam krémet de nem hatott ott sem. Már jó fél éve van de azóta nem vetettem magam újra vizsgálatnak még. Feleslegesen nem szeretnék menni. Néha annyira sok van hogy egy betétet eláztat, mintha félig pisi lenne közben ami lehet mert mostanában nehezen jön ki teljesen a pisi.
2022. máj. 3. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
4.Kaptam fluconert szájon át, pimafucor krémet bőrre, hüvelybe helyezhető kapszulát aminek nevére nem emlékszem már. 2x mentem és ugyanazokat kaptam de továbbra sem éreztem javulást.
2022. máj. 3. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%

Vegyél egy Betadine hüvelykúpot, használd egy hétig, vegyél mellé Canesten krémet. Ha az 1 hét letelt, akkor használj hüvelyflóra helyreállítót még egy hétig.

Ha élsz szexuális életet, azt erre a 2 hétre függeszd fel, és ő is használja a krémet. Lehet, hogy visszafertőzött, és ezért nem múlik a problémád.

2022. máj. 3. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
7.Köszi, ja kihagytam hogy nem élek szexuális életet, szűz vagyok. Ezt orvossal kell feliratni vagy kiválthatom én is?
2022. máj. 3. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
7.pontosan milyen hüvelyflóra helyreállítót gondolsz? márka?
2022. máj. 3. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem kell hozzá orvos, azt írtad nem akarsz menni, kevert fertőzésre is jó, de ha jódra allergiás vagy, akkor nem használhatod. A kezelést úgy időzítsd, hogy ne menstruálj közben.

pld. Gynophilus akár DM-ben is kapható.

2022. máj. 3. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!