Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nők, ki hogy viseli az állandó...

Nők, ki hogy viseli az állandó fehér folyást?

Figyelt kérdés
Egyszerűen tudom hogy normális dolog de néha már nagyon zavaró tud lenni. Állandoan tisztasági betétet meg nem szeretnék hordani. Másnak is viszonyalag sok jön és diszkomfort érzetetnad?

2022. máj. 3. 02:57
1 2
 11/13 anonim válasza:
10.Köszi! :) kipróbálom, nem veszítek vele semmit de hátha megszünteti végleg :D jó lenne.
2022. máj. 3. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
10.mellesleg ez a kezelés neked segített azért is ajánlod? :) utána nem éreztél ilyen kellemetlen folyást meg viszketést?
2022. máj. 3. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A ciklus első felében nekem is elég sok volt fiatalabb koromban, simán át is áztatott volna, ha nem rakok tisztaságit, most már 1-2 nap van csak elég sok, a többi vállalható. Még mindig inkább ez, mint mikor a fogamzásgátlótól olyan száraz voltam (+ hozzájárult az állandó fertőzésekhez is), mint a sivatag.
2022. máj. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!