Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombára mi hozott javulást?

Hüvelygombára mi hozott javulást?

Figyelt kérdés

Voltam orvosnál 2x is de nem tapasztaltam javulást. Hüvelygomba volt diagnosztizálva ami régóta van sajnos. Tervezek még orvoshoz menni de érdekelne néhány gyógymód ami esetleg hatott másnak.

Tüneteim: sok hüvelyi folyás ami ragacsos néha meg mintha pisi lenne és betéten sárgás foltot hagy, a bőr viszket ott és mintha fehér pikkelyekként hámlana ami nagyon csúnya néha. Van amikor eláztatja a tisztaságit a folyás.

Mintha sosem akarna elmúlni. Kaptam kezelést de nem hatott. Se a hüvelykapszula, se a szájon át szedhető gyógyszer, sem a hüvelykrém. Pedig mindent utasítás szerűen csináltam. Volt amikor pár napig mintha megszűnt volna a folyás és a bőröm is mintha gyógyult lenne de utána megint kezdődött..

Érdekelne, hogy aki szintén ezzel küzdött, és talált gyógymódot, megosztaná esetleg? Gondolok itt vény nélkül kapható gyógyszerekre hüvelygombára és hatott a kezelés.

Megjegyzés: Nem élek nemi életet, nincs partnerem és szűz vagyok. Pamut bugyit hordok nem kérdés, vízzel mosom ott...nincs több ötletem.



2022. máj. 3. 08:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem se vált be semmi ilyen módszer, amit orvos javasolt.

Napi 2 liter víz, intim mosakodó elhagyása, tampon elhagyása, óvszer szex egy ideig.

2022. máj. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a betadine kúpra esküszöm.

Egy kúra és utána jó. Ezt követően meg vissza kell állítani a ph-t is(gynophilus, lactinelle stb).

Menstruáció után szintén pár napig jó ha használsz ilyet.


Esetleg candida diéta.

A tisztasági betét meg felejtős.

2022. máj. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Magnézium nagyon jó rá
2022. máj. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy darabig használnak a hüvelykúpok és hüvelykrémek, aztán semmi.


Legalábbis nálam ez a tapasztalat.


Volt, hogy dermonlin nevű lubrikáns zselét használtam egy kínzó tünetre az internet tanácsára ORVOS NÉLKÜL(!) és ez jó sokáig használt is. Azóta se jött vissza az a kellemetlen tünet...

2022. máj. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Detto nalam is vissza vissza ter a hüvelygomba.
2022. máj. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!