Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a véleményetek a betadine...

Mi a véleményetek a betadine hüvelykúpról? Utána lactofeel hüvelygél jó ötlet?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, kb másfél éve küzdök hüvelygombával. Nagyon sokszor voltam már orvosnál, kaptam kúpot és krémet. Párom sosem kapott semmit. Az orvos mindig azt állapította meg, hogy gombaspórákat lát, de nem vészes a helyzet. Kezelés után mindig elmúlt, de gyorsan vissza jött. Voltam egy másik magán orvosnál is, adott kúpot és krémet, de páromnak semmit. Azt mondták mindketten, hogy ez nem fertőző. Párommal mostmár óvszerrel védekezünk, hogy még véletlenül se legyen baj. Már annyi pénzt elköltöttem mindig ezekre, hogy inkább most kipróbálom a betadine hüvelykúpot, és utána a lactofeel hüvelygélt. Egy próbát megér úgy érzem. Valakinek bevált? Volt, hogy nem újult ki tőle? Páromat hogy kezeljük? Canesten krémmel kenegesse? Tudnátok valami tanáccsal szolgálni? Előre is köszönöm! :)

2022. ápr. 26. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Canesten kremmel kenegetheti a tetejét, csak húzza fel a bőrt és úgy, de igazabol a legjobb az lenne, ha elmenne urulogiara vizeletmintát és tenyésztést kérni kenetből, hogy kiderüljön pontosan van e nála valamilyen gond, akár baktérium, akár gomba.

Ki kell ábrándítsalak, ha mar masfel eve folyamatosan kijon, akkor mar akut a dolog, mindig vissza fog jönni egy bizonyos idő után mert nem megfelelő az intimflórad egyensúlya, amit akár évekbe is telik helyrehozni. A helyedben elmennek egy baromi jo magannőgyogyaszhoz és tőle kérnék tanácsot.

Betadine mindent kiírt, gombat es bakteriumot is, de a jokat is. Kart is lehet vele csinálni.

Kipróbálni kipróbalhatod, de rogton utana intimflóra helyreallito ezerrel.

2022. ápr. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

Esetleg valaki tud nagyon jó magán nőgyógyászt?

2022. ápr. 26. 22:49
 3/7 anonim ***** válasza:
2 Hát de hol? Ide az ország minden részéről írnak emberek. De Pesten akkor gondolom, ők nem szokták kiírni?
2022. ápr. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Budapesten, igen :)
2022. ápr. 27. 13:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia, nekem ettől a kombótól mindig elmúlt: Femiflo szájon át (kiírják 2 db neked, 2 db a párodnak, de ha jófej a doki szerintem próbáld meg a 3 szemeset magadnak, mert úgy a tuti), emellé Betadine hüvelykúp napi 1 db 7 napig, de ha még érzel valamit további max. 14 napig. Utána Lactofeel 1 hétig, esetleg ha a pénzt nem sajnólod szájon át is szedhetsz probiot ez vagy a Bonolact ProFemina vagy a HerBiotic.

Közben alig egyél cukrot!! erre nagyon figyelj.

Jó gyógyulást! 💕

2023. márc. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
(Kívülről kenheted Canestennel krémmel is, az kimaradt)
2023. márc. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyébként ha nőgyógyásszal nem jutsz előrébb, mert b.sznak célzottan kezelni és vakon írnak fel olyan gyógyszereket, ami ált. használ csak neked nem (sajnos nagyon jól tudom, milyen évekig szenvedni emiatt), és a háziorvosod jófej, felírathatod vele is a Femiflot, ha nem hüvelygombára, mondj lábgombát hogy arra szedtél anno ilyen gyógyszert és elmulasztotta. Heti 1x kell szedni 1 szemet.

Azzal, hogy beszeded mindig azt, amit éppen felírnak majd egy másikat makd megint másikat és így a gyógyszer palettát, annyi érsz el vele mint én, hogy anno kinyírták a hüvelyflórám, és onnan már nehéz visszajönni.

2023. márc. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!