Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mosható vs egyszerhasználatos...

Mosható vs egyszerhasználatos betét? Melyiknek mi az előnye/hátránya?

Figyelt kérdés
A mosható ugye az újabb trend, érdemes átállni rá? Milyen hátulütői vannak az egyszer használatoshoz képest?

2022. máj. 3. 15:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
52%
Én sosem használtam moshatót, de felmerül bennem a kérdés, hogy hol tárolod a mosásig? Vagy minden egyes darabot kézzel kell kimosni, rögtön "megtelés" után?
2022. máj. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
49%
Ezzel az erővel a szros rongyot is kimoshatnád. WC-papír helyett.
2022. máj. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
A mosható nem újabb trend, bőven használták azt a 60-as, 70-es években is.
2022. máj. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
78%
Vannak ilyen szütyők amikbe a nők teszik míg haza nem érnek. Otthon elég kinyomkodni a vért aztán mosásig a szennyesben tàrolni.
2022. máj. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
46%
Állítolag a görcsök sem lesznek olyan erosek ha mosható terméket használsz, nem tudom en még nem probaltam
2022. máj. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
28%
Vérszagú nők a buszon, tele alvadt véres ronggyal a szütyőjük. Ülj le ilyen mellé.
2022. máj. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%

5: ????


Mi köze a görcsöknek (belső izomfájdalom) ahhoz, hogy mi van kívül a bugyidban???


Ez nem valami urban legend? Vagy marketingszöveg?

2022. máj. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
65%
4: OK, kilötybölöd belőle a vért pl. a mosdókagylóban, és akkor a fürdőszobában szárítgatod, míg be nem lehet tenni a szennyestartóba a többi szennyes közé? Vagy hogyan képzeljük el?
2022. máj. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
67%

Anno úgy csináltuk, hogy használat után folyóvíz alatt kiöblítettük, aztán ment egy zacskóba. Otthon meg volt egy erre a célra rendszeresített vödör, ahová landoltak a mosószeres, fehérítős vízbe (fehér, főzhető anyagból voltak). Ott várakoztak mosásig. De őszintén szólva igen, annak is szaga volt.

És értem én, hogy környezettudatosság, de azért az a biztonságérzet, amit a mai eldobható termékek adnak, szerintem nem összehasonlítható.

2022. máj. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
80%
Jaj ugyan már, a görcsöknek semmi köze hozzá. Az én fiatalkoromban csak mosható volt, mégis volt, aki úgy szenvedett, mint a kutya. Alkati kérdés ez, semmi köze a betét anyagához...
2022. máj. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!