Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvely fertőzés, magas tumorma...

Hüvely fertőzés, magas tumormarker szám, ciszta. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, kicsit hosszú lesz de köszönöm ha el olvasod :) segítséget szeretnék tőletek kérni, mert már nagyon tanácstalan vagyok.

Amióta az eszemet tudom valamilyen hüvely fertőzésel küzdök. Sok ezer kúp gyógyszer , mindig minden ideig óráig tartott, de igazán senki nem foglalkozott velem. 9 évig szedtem fogamzásgátlót. "Mai eszemel egy szemet sem vennék be :( 2019 ben hagytam abba a gyógyszer szedèsèt ami után a menstruációm helyel közel normális mindig meg jött. 2020-ban meg állapítottàk a Pco de arról se igazán vilagositottak fel hogy mi, hogy merre, nem is igazán foglalkoztam vele mert a menstruációm minden hónapban meg jött ésbabát akkor még nem terveztünk.

Viszont ez év februárjában volt egy elhalt terhességem, amit művi befejezésel fejeztek be de ez is egy hosszas procedúra volt mire rá jöttek hogy mi is van valójában akkor már 25 napja barnáztam meg véreztem, utána ki alakult egy hatalmas ciszta a bal petefészkemben, ami miatt a doki el küldött tumormarkert nézetni aminek az eredménye magasabb lett , akkor el küldött ct re ahol a cisztám már a felére csökkent, utána kaptam Norcolutor hogy attól majd meg kell jönnie és akkor utána rám néz hogy ki tisztult-e ciszta, de még mielőtt el kezdtem volna szedni a gyógyszert zöldes színű folyásom jelentkezett amit rögtön jeleztem is felé, ismételten kaptam kúpot keverte hüvely fertőzésre de semmi hatása nem volt, múlt héten hétfőn kellet vissza mennem hozzá kontrollra a ciszta véget akkor már nem látott cisztát viszont újra el küldött tumormarkert nézetni aminek a értéke még magasabb lett mint volt, de azóta a dokit nem érem el. Nagyon elegem van már hogy egyszerűen nem fogalalkoznak az emberrel, Úgy hogy a folyásom ugyan Úgy nem változott, szexuális életem természetesen így sehogy nincs és már nem tudom mit kezdjek. Igazából csak jó volt ki írni magamból és ha valaki tudna hasznos tanácsokkal el látni azt is szívesen venném. Negativ kommentelők kíméljenek így is nagyon padlón vagyok már . Ha valaki tud valahol nagyon jó nőgyógyászt aki fogalalkozik is betegèvel azt meg köszönöm

Pest megyében :)



2022. máj. 3. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Pedig mást nem tudsz csinálni... addig kell orvost keresni, míg valaki helyre nem tesz.

Így nem lehet élni.

De ezzel menj át az egészség/nők egészsége kategóriába.

2022. máj. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jezuson. Hat huzzal gumit
2023. jún. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Rigo-teak ***** válasza:

Étrendi tanácsok

[link]

2023. jún. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!