Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mèhnyakrák szűrèsen ASC-H?

Mèhnyakrák szűrèsen ASC-H?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Segítsèget szeretnèk kèrni ha esetleg valakinek volt hasonló.

Terhessègem elejèn vègeztek rákszűrèst aminek eredmènye ASC-H(nem zárható ki HSIL).

Szövettant tett szüksègessè. Pár apró darabot kivágtak a mèhnyakból. Ennek az eredmènye negatív lett. Orvos szerint rossz helyről vettek mintát.

Majd következő rákszűrès negatív lett.

Viszont HPV 16,18 pozitiv.

Szülès után még nem voltam a 6 hetesen.

Szerintetek?

Nagyon fèlek, hogy mèhnyakrákom van azóta, vagy hogy elfajult azóta valami.

Köszönöm a segitseget elore is



2022. máj. 14. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Írod, hogy a méhnyakrákszűrés negatív lett. Tehát nincs méhnyakrákod most. Mivel magas kockázatú HPV-d van, gyakran kell járni szűrésre. Olyan gyakran, ahogy az orvos mondja. Ennyit tudsz tenni. Szorongani nem sok értelme van, attól jobb nem lesz.
2022. máj. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából lehet nem volt egyértelmű a kérdésem, nem jól tettem fel... Úgy értettem, hogy asc-h utan, hogy lehet negatív. Hová tünt az elváltozás?
2022. máj. 14. 21:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Meggyógyult.
2022. máj. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudtam, hogy létezik ilyen, hogy egy ilyen magától gyógyul
2022. máj. 14. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!