Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hpv, méhnyakrák szűréseket...

A hpv, méhnyakrák szűréseket megcsinálják körzeti nőgyógyászati rendelésen ingyen?

Figyelt kérdés
Vagy külön időpont, nemibeteggondozóba kell hozzá menni? Még márciusban voltam nőgyógyásznál egy "általános vizsgálaton", legalább is így mentem oda. Ebbe mi tartozik bele? Ezeket a szűréseket külön kell kérni?

2016. okt. 16. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:

A méhnyakrák szűrést évente egyszer teljesen ingyenes elvégzik a körzetedbe tartozó kórházban a nőgyógyászaton. Időpontot kell kérni és ott elmondani, hogy te rákszűrés miatt jöttél.

Ha más vizsgálatokat is kérsz, akkor elképzelhető, hogy nem ingyenes, illetve esetleg ott nem végzik el.

HPV szűrést csak úgy nem csinálnak.

2016. okt. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megcsinálják de kérni kell nálunk pl. tehát mindenképpen szólj hogy szeretnéd és akkor megmondja úgyis hogy kell-e fizetni érte és kéred-e így.
2016. okt. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Itt nincs kórház, azért kérdeztem, hogy ilyen rendelésen megcsinálják-e...
2016. okt. 17. 17:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk fordítva van, tehát a kórházba nem lehet menni rutinvizsgálatra, rákszűrésre, csak a szakrendelésen az sztk-ban, kórházba csak hüvelyi uh-ra, és egyéb gépspeciális dolgokra lehet, de oda az orvos kéri az időpontot, tehát továbbküld.
2016. okt. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!