Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Autópályán, ha dugóba kerül...

Autópályán, ha dugóba kerül valaki, hogyan oldja meg a tampon és betét cseréjét?

Figyelt kérdés

Naponta hallani hírekben, hogy "baleset miatt több km-es torlódás az XY autópályán" stb. Megeshet hogy közvetlenül az ember előtt van és lejönni se tud, egy fél napra ottragad, mosdó lehetőség nélkül.

Ha megvan az embernek a mensije és beragad egy ilyen se előre-se hátra dugóba, hogyan tudja megoldani a tampon/betét cseréjét? (+ ugye még a szimpla pisilés is adott probléma)

Ti mit csinálnátok a fenti szituációban? Hogyan oldanátok meg? Esetleg járt már így valaki?



2022. máj. 15. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért a fél nap az elég erős túlzás, egy ilyen lottó ötös kategóriába tartozó felvetésnél.
2022. máj. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
még mindig jobb mint befosni
2022. máj. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A pisilés nagyobb probléma, bár nem cseréltem soha tampont férfi lévén, de nem tudja kivárni a dugó végét? A fél napot én is erős túlzásnak érzem, legyen 1-2 óra inkább.
2022. máj. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Én jártam már így. Horvátország felé, oltári nagy dugó volt. Kvázi nem tudtam mást tenni mint letoltam a bugyit-nadrágot, és miközbem cseréltem a betétet egy "átmeneti betétet" probtam ott tartani a két labammal az ágyékomnál. Így egy betét ugyan "kuka" lett, de legalább egy másikat be tudtam ragasztani rendesen. Szerencsére csak lányok ültünk az autóban de csak nekem volt jogsim, így átpasszolni sem tudtam a volánt
2022. máj. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
26%
Én pont ezért tartok egy MOL kutas nagy KV-s poharat. Ebbe szoktam pisilni is, ha igy alakul.
2022. máj. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%

Te vagy az aki azt kérdezte hogy a menstruaciot hogy oldják meg az énekesnők?

Vagy te erre izgulsz komolyan?

Mik ezek a kérdések, ennyire unatkozol?

2022. máj. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!