Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló szedés után 2...

Fogamzásgátló szedés után 2 és fél hónappal gondok adódtak? Többi lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Eléggé meg vagyok ijedve, harmadik levél fogamzásgátló felénél tartottam kb. amikor a hüvelyem elkezdett viszketni. Volt szexuális együttlét, de fokozott figyelemmel, tusolás előtte, utána és nem tudunk semmilyen nemi betegségről. Mostanában elég stresszes vagyok, mert vizsgázom, afták is sorban jöttek ki a számban. Vizsga előtt 2 nappal nagyon elkezdett viszketni a hüvelyem, de jelenleg még nem jutottam el orvoshoz. A kérdésem az lenne, hogy lehetséges, hogy az miatt jött ez ki, hogy stresszes vagyok, nem rég vesztettem el a szüzességem, fogamzásgátlót szedek és a 3. levélnél nem vártam meg a 7 nap szünetet. Ennyire felborította volna a hormonjaim? Ez gomba lenne? Ilyen esetben is fertőz? Bocsi a sok kérdésért, de nagyon félek. Sosem volt még hüvelyi vizsgálatom, csak hasi uh.

Tudom, hogy orvoshoz kell vele menni, és szerintem péntekre fogok is kapni időpontot, de addig is nyugtassatok meg, hogy legalább nem fertőz ilyen esetben.

Folyásom sárgás-fehér és krémes állagú, viszont szagtalan. Sosem volt semmiféle gombás fertőzésem, nagyon félek..

Jaa és még annyi, hogy ez minden esetben visszatérő? Vagy ne aggódjak, nem is biztos, hogy az?



2022. máj. 16. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet a stressztől is. De lehet bármilyen fertőzés.

Mire gondolsz, hogy ilyen esetben nem fertőz? Ha fertőzés, akkor az mindkettőtökben benne lehet, ha szexeltek. A férfiaknál sokszor tünet sincs.

Mit jelent, hogy nem vártad meg a 7 nap szünetet? Kellett volna szünetet tartani, de te folyamatosan szedted a következő adagot? Ha igen, akkor miért??

2022. máj. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát úgy értem, ha stressz miatt jön ki gomba akkor az lényegében nem fertőzés miatt szóval akkor nem kellene, hogy fertőzzön. De ebben nagyon nem vagyok jártas ezáltal tudatlan vagyok...

Kb 3 nap szünetet tartottam, mert az előtte havit elrontottam ezért újra kezdtem és amikor megjött akkor bevettem az elsőt és most fogom majd tartani a 7 nap szünetet ahogy ez a levél elfogy.

2022. máj. 16. 14:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindegy, hogy hogyan lett a gomba, átkerülhet a másikra. De nem biztos, hogy gomba.
2022. máj. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!