Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tapasztaltatok olyat, hogy...

Tapasztaltatok olyat, hogy évekig tartó panaszmentes fogamzásgátló szedés után előjönnek a mellékhatások, pl. sorozatos hüvelygomba, libidó csökkenés, depi?

Figyelt kérdés
6 évig szedtem panaszmentesen a fogamzásgátlót, mire az elmúlt fél évben sorozatosan visszatérő gombás fertőzésem volt, csökkent a kívánalom, többször émelygek. Hogy-hogy csak évek múltán jött ez ki? Érdemes lenne váltanom, vagy abbahagyni?

2022. jan. 12. 10:59
 1/2 Metionin ***** válasza:
Mindenképp beszélj az orvosoddal. Én 13 éve szedem ugyanazt a gyógyszert, semmi mellékhatás. De előfordul, hogy a hormontermelésed változik és a régi gyógyszer már nem megfelelő, ilyenkor váltani kell.
2022. jan. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen. Több év után kezdtem érezni a libidó csökkenést, majd a megvonásos vérzés is megzavarodott. Végül próbáltam mást, aztán letettem mindet, maradt a gumi.
2022. jan. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!