Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A vastagabb eü betétek biztons...

A vastagabb eü betétek biztonságosabbak a vékonyabbaknál?

Figyelt kérdés

2022. máj. 19. 08:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatom szerint igen. Alwaysnek a classic típusát szoktam venni, vagy bella (nem tudom milyen típus, látásra felismerném) ezek vastagabbak és sosem volt velük gondom.
2022. máj. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mi van a moshatókkal? illetve kehellyel tapasztalat?
2022. máj. 19. 09:00
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

mosható: igen, ezek jóval vastagabbak, de lévén hogy textil így nem olyan hatékonyak mint az egyszerhasználatosak, akár egy vékonyabb. Cserébe mivel pufik így át is üt jobban.

kehely: én befürödtem vele, nem csak átvitt értelemben. Véleményem szerint vacakolós, nem praktikus. Gondold végig a az egész folyamatot, pl nyilvános helyen hova teszed, váltod stb


én próbáltam mindkettőt, elnézést az őszinteségemért de csak ellenségeimnek ajánlanám 😁


egyszerhasználatos és vastag típust támogatnám inkább annak aki tutira akar menni. Aldiban Olivia, Tescoban Tena, DM-ben Bella.

2022. máj. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat 😊 igen, valóban nem túl logikus/praktukus dolog a textil betét és a kehely most hogy így belegondolok.


3: Köszi a tippeket, mindenképpen megnézem ezeket a márkákat ha az adott boltban járok! 😊

2022. máj. 19. 09:14
 5/7 anonim ***** válasza:

beállnék az előttem válaszolók mögé


3. -> a szöget, a fején (találtad el). 🔨 😅

2022. máj. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
3-assal teljesen egyetertek. Igaz, kehelybol sem egyfele van, de en kettot probaltam, nem jott be. Tobbszor eresztett, raadasul a kivetele borzaszto nehez es olykor fajdalmas volt. Tampont javaslom vagy egy jobb, egyszer hasznalatos betetet.
2022. máj. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem mindig vastag betétet kell használjak mert erős a vérzésem. számomra biztonságosabb a vastag betét ugyanakkor nekem tök kényelmetlen. ez van. ki kell bírnom ha nem akarok átázni. plusz a pocim is 2 napig egyfolytába fáj. ezeken a napokon mindig kicsit le vok törve de ugyanakkor arra gondolok h ez teljessen természetes ez a női lét ettől vok nő és megpróbálom büszkén viselni ezt a terhet. mert szeretek nő lenni összességébe.
2022. jún. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!