Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs átázás esetén ti...

Menstruációs átázás esetén ti kimossátok a bugyit, vagy inkább csak kidobáljátok?

Figyelt kérdés
Érdemes ilyenkor egyáltalán kimosni? Vagy jobb, ha hagyja a fenébe és csak kidobja, ha véres lett? Mi szól a kimosás mellett, aki így csinálja?

2022. máj. 19. 15:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Hideg vízbe azonnal amint tudom beáztatom, folteltávolító szappannal kidörzsölöm aztán kimosom normálisan.

A folt rendre eltűnik teljesen. Volt hogy annyira rongy bugyiról volt szó hogy már kidobtam inkább persze.

2022. máj. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Metionin ***** válasza:
97%
Persze hogy kimosom, lol. Jól néznék ki ha eldobálnám, igaz már nem de tiniként kb. naponta átáztam, mert nem bírta ki egy betét a buszutat hazáig.
2022. máj. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Kimosom hideg vízben, aztán mehet a mosóba.
2022. máj. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván kimosom, mivel nem szarom a pénzt. Miért is kéne kidobni? Nem is értem. Ha koszos lesz a kabátja az embernek azt sem kidobja, hanem kimossa. Normális bogyókát hordok, ami 3-4 ezer Ft/db. Dehogy dobom ki!
2022. máj. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
89%
kimosom a bugyimat bár ritkán lesz véres mivel hosszu és vastag betétet használok éjjel és nappal is. multkor csak azért lett picit véres a bugyim mert tornásztam itthon és bő gatya volt rajtam és elmozdult a betét még a vastagsága és hosszusága ellenére is. ezentul cicanadrágba fogok tornászni az rámfeszül igy helyén tartja a betétet. muszály ilyenkor tornásznom egy órácskát mert a mozgás jót tesz a hasgörcsömnek. a torna alatt fáj a hasam de utánna picit enyhül legalább.
2022. júl. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
88%
Próbáld meg kimosni, és ha nem jön ki, akkor dobd ki. Jézusom, ez nem elég logikus?
2022. júl. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!